tuchola 6,5

Ostatnie dni są bardzo intensywne dla ekipy monterów i instalatorów Centrum Energii Odnawialnej. Budują oni kolejne instalacje fotowoltaiczne na dachach domów jednorodzinnych w regionie, tym razem spędzili dwa dni w Tucholi.

W myśl podpisanej z prywatnym inwestorem umowy wykonany został system fotowoltaiczny o mocy 6,5 kWp, składający się z 26 polikrystalicznych modułów niemieckiej firmy Axitec o mocy 260 W każdy. Skonfigurowano je z inwerterem renomowanej firmy SMA /model ST 6000 TL-20/ i przygotowano do współpracy z siecią energetyczną. Klient zamierza korzystać z systemu bilansowania energii wyprodukowanej i wprowadzonej do sieci z energią pobieraną na potrzeby urządzeń elektrycznych funkcjonujących w budynku ze wspomaganiem centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej włącznie.

W ramach usługi dla klienta przygotowany został również komplet dokumentów zgłaszających mikroinstalację do sieci energetycznej, a także system monitorigu instalacji na urządzeniach mobilnych.

Jeżeli zamierzacie Państwo zostać właścicielami instalacji fotowoltaicznej i szukacie wsparcia zarówno w kwestii doboru odpowiedniego zestawu urządzeń oraz najlepszego źródła finansowania to zapraszamy do kontaktu z Centrum Energii Odnawialnej telefonicznie pod nr 530 163 326 lub mailowo na adres ceo.odnawialna@gmail.com.

 

Panele słoneczne Centrum Energii Odnawialnej
fotowoltaika Centrum Energii Odnawialnej
instalacje fotowoltaiczne Centrum Energii Odnawialnej