fotowoltaika Centrum Energii Odnawialnej
instalacje fotowoltaiczne Centrum Energii Odnawialnej

Instalacja fotowoltaiczna 10 kWp w gospodarstwie rolnym

Kolejną realizacją Centrum Energii Odnawialnej jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kWp, która powstała na dachu budynku gospodarczego w miejscowości Sokołowo k. Brześcia Kujawskiego. System składa sią z 37 sztuk polikrystalicznych modułów fotowoltaicznych o mocy jednostkowej 270 W oraz inwertera trójfazowego 10 kW. Zestaw ten został przyłączony do sieci energetycznej, do której będą wysyłane nadwyżki produkcji z okresu wiosenno-letnio-jesiennego, żeby móc zgodnie z treścią ustawy o OZE i zasad bilansowania energii ją odebrać w okresie zimowym. 

Jeżeli szukacie Państwo kompleksowego wykonawcy instalacji fotowoltaicznej, to zapraszamy do kontaktu z Centrum Energii Odnawialnej. Wykonujemy pełen zestaw działań związanych z zaprojektowaniem systemu fotowoltaicznego, doborem odpowiednich komponentów, montażem instalacji, przyłaczeniem do sieci energetycznej oraz jej uruchomieniem.

W naszym sklepie internetowym www.ceo-shop.pl znajdziecie Państwo wyceny przykładowych zestawów fotowoltaicznych. Przedstawiemy także opinie klientów oceniających jakość naszych usług.