W mniejszych miejscowościach również widoczna jest chęć inwestycji w ekologiczne technologie

Mniejsze miejscowości nie koniecznie znajdują się na peryferiach rozwoju technologii odnawialnych źródeł energii. Tutaj także dostrzegany jest potencjał inwestycji w tego typu rozwiązania. Doskonałym przykładem jest jedna z ostatnich realizacji Centrum Energii Odnawialnej, która miała miejsce w małej miejscowości Łążyn k. Dąbrowy Chełmińskiej. Przy naszym udziale powstała instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kWp, która będzie wspomagała zasilane energią elektryczną folie grzewcze.

Jeżeli szukacie Państwo kompleksowego wykonawcy instalacji fotowoltaicznej, to zapraszamy do kontaktu z Centrum Energii Odnawialnej. Wykonujemy pełen zestaw działań związanych z zaprojektowaniem systemu fotowoltaicznego, doborem odpowiednich komponentów, montażem instalacji, przyłaczeniem do sieci energetycznej oraz jej uruchomieniem.

W naszym sklepie internetowym www.ceo-shop.pl znajdziecie Państwo wyceny przykładowych zestawów fotowoltaicznych. Przedstawiemy także opinie klientów oceniających jakość naszych usług.

Panele słoneczne Centrum Energii Odnawialnej
Montaż paneli słonecznych Centrum Energii Odnawialnej
fotowoltaika Centrum Energii Odnawialnej