Szkoła również będzie produkować energię ze słońca !

Kolejną realizacją Centrum Energii Odnawialnej w tym roku był montaż instalacji fotowoltaicznej na dwóch dachach szkoły w miejscowości Bardo /dolnośląskie/. System składający się z 149 sztuk modułów polikrystalicznych polskiego producenta Bruk-Bet o mocy 265 W każdy. Współpracują one z trzena inwerterami Fronius Symo 12 i 15 kW. Oczywiście instalacja ta jest przyłączona do sieci, dzięki czemu szkoła może na bieżąco korzystać z wyprodukowanej energii, a nadwyżkę magazynować w sieci elektroenergetycznej. 

Inwestycja ta jest częścią większego projektu dotyczącego termomodernizacji kompleksu budynków szkolnych i znacząco wpłynie na poprawę jego efektywności energetycznej oraz, co jest najistotniejsze obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Jeżeli szukacie Państwo kompleksowego wykonawcy instalacji fotowoltaicznej, to zapraszamy do kontaktu z Centrum Energii Odnawialnej. Wykonujemy pełen zestaw działań związanych z zaprojektowaniem systemu fotowoltaicznego, doborem odpowiednich komponentów, montażem instalacji, przyłaczeniem do sieci energetycznej oraz jej uruchomieniem.

W naszym sklepie internetowym www.ceo-shop.pl znajdziecie Państwo wyceny przykładowych zestawów fotowoltaicznych. Przedstawiemy także opinie klientów oceniających jakość naszych usług.

instalacje fotowoltaiczne Centrum Energii Odnawialnej
Panele słoneczne Centrum Energii Odnawialnej